ספרים לנשמה >> המבצע הסודי המיוחד - 11/11 - בתוקף רק עד ה-11.11 >> נא לציין מס. טלפון עבור המשלוח >> למידע על אפשרויות משלוח כולל משלוח לחו"ל >> התקשרו: 08-9340269 או שלחו מייל: neorahpress@gmail.com

מעגלי העצמה להגשמת הייעוד

תוכלו להתקדם על נתיב הייעוד ולממש את עצמכם - בעזרת מדריך מעשי וחווייתי להעצמה אישית והגשמה עצמית, שמוביל אתכם צעד אחר צעד למימוש כל מטרה.

77 ש"ח
 

איך להגשים את הייעוד שלך

ספר זה הוא גרסה דיגיטלית מתומצתת של הספר "מעגלי העצמה להגשמת הייעוד". הוא מציע לכם 9 שלבים בדוקים ויעילים להגשמת המטרות שאתם מציבים לעצמכם.

44 ש"ח
 

מאה תובנות

"מאה תובנות לחיים עם משמעות" הוא ספר דיגיטלי עם מאה משפטי השראה מעצימים. משלים את הספר "מעגלי העצמה להגשמת הייעוד"

33 ש"ח
 

איך להשיג יעדים ב-3 צעדים

מדריך דיגיטלי עם מסלול מקוצר להגשמה עצמית, שנועד לעודד אתכם לעלות על המסלול האישי שלכם להצלחה. מציע תמצית של המסלול השלם של השיטה: מעגלי העצמה להגשמה

22 ש"ח
 

תקשור בעשרה שיעורים

הספר מלמד אתכם טכניקות תקשור מגוונות. בין השאר, תלמדו לתקשר עם מדריכי הנשמה כדי לקבל מסרים עבור עצמכם ועבור אחרים. משתתף במבצע של ספרי תקשור.

66 ש"ח
 

תקשור אסטרו-טארוט

תקשור בעזרת השילוב הקסום של אסטרולוגיה וטארוט - מלמד שיטת תקשור ייחודית בעזרת אסטרו-טארוט. נמנה על טרילוגיית ספרי תקשור.

55 ש"ח
 

תקשור בעזרת אלפבית

איך לתקשר וליצור מציאות רצויה בעזרת אותיות האלפבית. ספר דיגיטלי ייחודי, משתתף במבצע של ספרי תקשור.

44 ש"ח
 

האלפבית של החיים

ספר דיגיטלי שמציג את הקשר המרתק בין 22 קלפי המערכת המרכזית של הטארוט ובין 22 אותיות האלפבית העברי. החיבור בין הקלפים והאותיות הוא טבעי ועוצמתי.

22 ש"ח
 

השמים יכולים לענות

אסטרולוגיה הוררית - ספר יחיד מסוגו בעברית שמלמד אתכם לענות על שאלות בכל תחום ולפתור בעיות וקונפליקטים באמצעות מפות שאלה אסטרולוגיות.

111 ש"ח
 

הקשר הקרמי

על גלגולים ואהבות בגלגל המזלות - אסטרולוגיה קרמתית, מאפשרת להבין לעומק את מערכות היחסים שלכם על רקע גלגולים קודמים ולתקן את הקרמה.

88 ש"ח
 

הפאזות של הירח

ספר אסטרולוגיה דיגיטלי שמציג את טיפוסי האישיות עפ"י פאזות הירח. תוכלו לדעת איזה טיפוס ירח אתם ובאיזו פאזת ירח אתם נמצאים בחיים. משתתף במבצע ספרי אסטרולוגיה

33 ש"ח
 

יש לנו דרקון בבית

ספר דיגיטלי שמציג את הנושא המרתק של הדרקון האסטרולוגי - תלמדו בו על ראש וזנב הדרקון במפות אסטרולוגיות, תדעו מה מיקום הדרקון ומה התיקון הקרמתי שצריך לעשות.

33 ש"ח
 

התאומות הסיאמית של בית 1 ובית 12

ספר דיגיטלי ייחודי ומקורי שחושף את הקשר ההדוק והדמיון בין בית 1 ובית 12, שעל פי אסטרולוגיה מסורתית שונים לחלוטין.

33 ש"ח
 

עקרונות הפלנטות

הפלנטות במפה אסטרולוגית מסמלות דחפים וצרכים שמניעים את האדם ומבוטאים בחייו. ספר דיגיטלי זה מציג את העקרונות המרכזיים של 10 הפלנטות.

22 ש"ח
 

אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

איך לעשות תיקון ולמשוך שפע לחייכם בעזרת מדיטציות ייחודיות שמשלבות קלפי טארוט עם הורוסקופ אישי ועם עץ החיים עפ"י הקבלה.

99 ש"ח
 

KARMIC ASTROLOGY

This book teaches how to decipher the karmic "signature" in your birth chart and your karmic connections with others

111 ש"ח
 

חרבות או גביעים

ספר לימוד קריאה בקלפי טארוט עם פריסות קלפים קלסיות וגם פריסות ייחודיות להבנה ותיקון של מערכות יחסים. משתתף במבצע לרוכשים ספרי טארוט.

55 ש"ח
 

סודות הקריאה בקלפים

ספר דיגיטלי ייחודי שמלמד באופן יסודי איך לקרוא את קלפי המערכת המשנית של הטארוט. משתתף במבצע טרילוגיית ספרי טארוט.

44 ש"ח
 

חצר המלוכה של הטארוט

ספר דיגיטלי שמציג את כל קלפי החצר - מלכים, מלכות, נסיכים, אבירים - ומפרש אותם בהקשר ל-12 המזלות האסטרולוגיים. ניתן במתנה לרוכשים ספרי טארוט.

22 ש"ח
 

פרקים במתנה

קבלו במתנה מבחר פרקים מספרים למודעות עצמית וצמיחה אישית ורוחנית מאת רות אהרוני, במגוון נושאים: העצמה, מימוש הייעוד, תקשור, אסטרולוגיה, טארוט ועוד.

0 ש"ח
 

על מה ולמה

ספר עם איורים מקסימים שמציג לילדים כלי נגינה שונים, ויש גם כלי אחד מפתיע שעליו מנגן אבא של עלמא, שכתב וגם שר בקליפ מגניב. משתתף במבצע ספרי גוף-נפש לכל המשפחה.

44 ש"ח
 

יוגה לי ולך ולגיל הרך

ספר יוגה לילדים שמתאים לכל גיל, נפלא לפעילות משפחתית משותפת: לילדים יש תמונות וחרוזים, לגדולים יש הוראות מפורטות. מבוקש מאד ע"י גננות, מורים, מורים ליוגה.

66 ש"ח
 

מישהו צריך לפתוח חלון

ספר הרפתקאות לילדים, סיפור מטפורי לגדולים - מתאים לכל המשפחה - על מסע מופלא של ילד וסבא לגילוי האור. עם איורים צבעוניים מרהיבים.

33 ש"ח
 

ספרי ילדים במתנה

קבלו לבחירתכם - מתנה עם כל רכישה - ספר מהסדרה הדיגיטלית לכל המשפחה: "ספרים לילדים שגם הגדולים אוהבים".

0 ש"ח