תקשור - תקשורת עם הלא מודע

יש אנשים שהמילה "תקשור" מעבירה צמרמורת בגבם. יש כאלה שאפילו ממש  מ-פ-ח-ד-ים. אצל אנשים רבים המונח 'תקשור' מעלה אסוציאציה של אדם השרוי בטרנס ומגרונו מדברת ישות מעולם הרוחות. אסוציאציה כזאת אינה מופרכת, כי אמנם קיים סוג כזה של תקשור שהוא כישור של מדיומים וספיריטואליסטים, אך היא מצמצמת מאד את רוחב היריעה של המונח תקשור. יש צורות רבות של תקשור שאינן בגדר כישור יוצא דופן, כיוון שיכולת התקשור היא יכולת אנושית שאנחנו מיישמים אותה ונעזרים בה באופן יומיומי, גם אם איננו מכנים אותה בשם זה 
ולמעשה - כל אחד יכול לתקשר

לדוגמה, כאשר אתם שומעים קול פנימי בתוככם ופועלים על פיו, אתם מתַקְשרים; או שלפעמים אתם חושבים על מישהו שלא שמעתם ממנו זמן רב, ופתאום אדם זה מתקשר אליכם, גם זה סוג של תקשור; או שקורה שאתם מייגעים את מוחכם בניסיון לפתור בעיה מסוימת, ודווקא לאחר שאתם מרפים מהעניין, נוחתת עליכם כמו מכת ברק התשובה לתהייתכם, גם אז ניתן לומר שזוהי תוצאה של תקשור.
 
תקשור זו יכולת טבעית שיכולה לבוא לעזרתנו לעיתים קרובות יותר בחיינו אם נלמד להפוך את כישור התקשור שלנו למשהו שאינו מקרי, אלא מכוון, מודע ורצוני, וכל אחד יכול ללמוד לפתח כושר תקשור, לחדד את יכולת הקליטה שלו ולתקשר.


לתקשר עם הלא מודעהמילה תקשור באה מהשורש ק-ש-ר, כך שבעצם, תקשור הוא היכולת שלנו ליצור קשר - קשר עם הלא מודע. הלא מודע כולל את תת המודע ואת על המודע, חלקי ההכרה שאינם נגישים להכרה המודעת שלנו, וכדי לתקשר, כלומר ליצור את הקשר, עלינו לכוון את עצמנו לתדר המתאים. תקשורת עם הלא מודע כוללת לא רק את האפשרות לתקשר מסרים, אלא גם את היכולת להתכוונן לתדר המתאים כדי לבקש בקשות ולהשפיע דרך תקשור על יצירת המציאות שלנו.

תקשור משמעו, אם כן, מתן רשות לעצמנו לקיים תקשורת זורמת עם המציאות הסמויה, עם המציאות הפנימית שלנו, ועם אותו חלק של המציאות שמחוצה לנו, שאין לו ביטוי נראה לעין בעולם הפיזי.

על מנת להתחיל לתקשר, עליכם לאפשר ולהרשות לעצמכם להשתמש בכל החושים הפנימיים שלכם ללא הצבת גבולות וללא הטלת ספקות. ספקות עולים לא רק בהתחלת הדרך אלא גם בהמשך, תמיד יכול לעלות החשש שמא ממציאים זאת, שמא הכול אינו אלא פרי הדמיון. ללא הצעד הראשון של סילוק חששות והסרת גבולות, לא תוכלו לעלות על מסלול התקשור ולהתחיל להתקדם, ולא תוכלו להתנסות במה שיש לעולם הרוח להציע לכם. עליכם לדעת ולזכור שהדמיון הוא מפתח שפותח את השער לעולם הנסתר ומאפשר לנשמה שלכם להמריא.

כל הזכויות שמורות © רות אהרוני

טרילוגיית ספרי תקשור

לחצו כאן למידע על >> קורס תקשור


 
08-9340269 
RuthAharoni@gmail.com