תקשור בעזרת קריסטלים
מדיטציה לתקשור בעזרת אבני חן  


תקשור עם קריסטליםהשימוש בקריסטלים נעשה במכלול רחב של תחומים, ואתם יכולים להיעזר בהם בדרכים רבות בחיי היומיום. קריסטל יכול לסייע בפתיחת חסימות, בריפוי גוף-נפש, בהגנה, באיזון האנרגיה ובהעלאת התדר האנרגטי שלכם. הקריסטלים משמשים גם כמשדרים לקליטת והעברת אנרגיה, ולכן אבני קריסטל יכולות להיות גם כלי עזר למדיטציה ותקשור, ותוכלו באמצעותן לתקשר עם מדריכי הרוח שלכם.


ככלל, האבנים הכחולות, הירוקות והסגולות משרות רוגע נפשי ומסייעות להשגת איזון רגשי, ועל כן הן מתאימות למדיטציה.
החזקת האבן יכולה לסייע להרפות, להירגע ולהגיע לריכוז יותר מהר.

רשימת האבנים בדף זה לקוחה מפרק בספרי תקשור בעשרה שיעורים 
שבו מתואר מבחר גדול יותר של אבני חן שניתן להשתמש בהן למטרות תקשור. ברשימה שמופיעה פה אני מציגה בפניכם עשר אבנים נבחרות שאפשר להיעזר בהן כדי להיכנס למצב מדיטטיבי, לפתח את המודעות, את האינטואיציה ואת יכולת התקשור.


אמטיסט
זוהי אבן האחלמה, אחת מאבני החושן.
אבן בעלת צבע סגול שקוף שמתאימה מאד למדיטציה. היא עוזרת לשחרר פחדים וחסימות, מחזקת את האינטואיציה ומזרזת את פתיחת העין השלישית, מסייעת לקליטת תובנות רוחניות ולאיזון מרכזי האנרגיה בגוף.

אמטרין
אבן סגולה משולבת בצהוב, שטוב להשתמש בה בשלב הטיהור לפני הכניסה למדיטציה ולתקשור, כיוון שהיא מסייעת להרחקת אנרגיות שליליות מההילה.

לברדורייט
אבן יפיפייה שמכונה "היכל הכוכבים". היא נראית כהה, אך כשמביטים בה באור, מתגלים לעין שלל צבעים מרהיבים. היא מחזקת את היכולת להיפתח לרבדים גבוהים, מסייעת לראיית והבנת גלגולים קודמים ולאיתור הייעוד בחיים הנוכחיים.

סוג'ילייט
אבן מיוחדת השייכת לאבני העידן החדש. צבעה סגול עם ורידים, בדרך כלל בצבע שחור. האבן מסייעת לטיהור רגשות שליליים, ועל כן טובה במיוחד עבור אנשים רגישים, שקולטים אנרגיות שליליות מהסביבה. משרה תחושת ביטחון, הגנה ושחרור. מסייעת לקשר בין הרובד הגופני לרובד הנפשי, מעלה את רמת התודעה ועוזרת לקליטת מסרים רוחניים.

סלנייט
אבן לבנה שקופה שקולטת את כל האנרגיות מסביבה. מסייעת לנקות אנרגיה שלילית ולפתח את המודעות העצמית, משרה תחושת שלווה וביטחון, משדרת מידע למי שמחזיק בה, כולל מידע מגלגולים קודמים ועוזרת לפתח ראיית עתיד.

סלסטייט
אבן זו, שצבעה תכלת שקוף,  נקראת גם "אבן המלאכים" והיא משרה כוח, ביטחון ורוגע.
האבן מעניקה תחושת זיכוך שמאפשרת להשתחרר ממטענים רגשיים ומנטליים, לאזן את מרכזי האנרגיה, לקלוט מסרים רוחניים בבהירות ולהגיע לתובנות והארות 

סרפנטיין
אבן שמופיעה בגווני ירוק, צהבהב, חום, שחור.
מעניקה הגנה בעת המדיטציה ומאפשרת להיכנס בביטחון למצב מדיטטיבי יותר עמוק. היא גם מקלה על החזרה לגלגולים קודמים ועל הבנת הלקחים מהעבר.

פלורייט
מופיעה בצבעי תכלת, ירוק, סגול, אדום, צהוב, שקוף. 
מחזקת גם את האנרגיה הגופנית וגם את האנרגיה הרוחנית. משחררת חסימות, מטהרת את ההילה ומסייעת לאזן את גופי האנרגיה. מאפשרת להגיע לרמה גבוהה של קליטה.

פריהנייט
צבעיה הם ירוק או ירוק-צהוב, חום או בז'.
מסייעת להעלות את רמת האנרגיה וליצור הגנה. מחזקת את יכולת התקשור וראיית העתיד.

קוורץ
אבן זו מצוינת לחיזוק גופי האנרגיה, לטיהור ההילה ולהשגת תיאום בין הגופים. עוזרת לפתוח את העין השלישית, לטהר רגשות ומחשבות, להעלות את רמת התדר האנרגטי שלכם ואת רמת התודעה כדי לקלוט מסרים ממדריכי הרוח שלכם
 


כיצד בוחרים אבן
כאשר אתם רוצים לבחור את האבן שתתאים לכם ספציפית, אספו את האבנים שמופיעות ברשימה (או גם אבני חן אחרות שמוצאות חן בעיניכם), והניחו אותן לפניכם.
ייתכן שאבן מסוימת תמשוך מיד את תשומת לבכם, ותרצו להושיט יד ולאחוז בה. עשו זאת. לפעמים האבן תידבק לכם ממש ליד, ולא תרצו עוד להניח אותה חזרה. 
אך אם אינכם יודעים באיזו אבן לבחור מתוך מבחר האבנים שלפניכם, אחזו כל אחת מהאבנים בידכם, ופיתחו את כל החושים הפנימיים. התבוננו באבן, מששו אותה, היו קשובים, הרגישו אם היא מדברת אליכם.
הקדישו לכך את כל הזמן הדרוש ואל תיחפזו.

 
טיהור והטענת האבן
לאחר שבחרתם את האבן תצטרכו לטהר אותה ולהטעין אותה באנרגיה.
דרך פשוטה ויעילה לניקוי האבן היא להניח אותה מתחת למים זורמים.
אם אתם מגיעים למפל מים, מה טוב. אם רכשתם את האבן בעונת הגשמים, תוכלו לחכות ליום גשום, ואז הניחו אותה בקערית זכוכית והשאירו אותה בחוץ למשך זמן מה. אם המפל והגשם אינם זמינים, תוכלו להניח אותה מתחת למי ברז זורמים.
כשאתם חשים שהיא עברה את משך השטיפה הדרוש לה, שימו אותה בחוץ לייבוש. הנחת האבן באור השמש או הירח מטעינה אותה באנרגיה. כשאתם מניחים את האבן באור השמש, הקפידו לבדוק אם המים התייבשו כבר, ואל תתנו לאבן להתחמם.
אפשר גם להניח את האבן על מושבת קוורץ, או להניח אותה במרכז של מעגל אבנים שהחוד שלהן מופנה אל המרכז.

את הטיהור יש לעשות מדי פעם, בעיקר אם השתמשתם באבן פעמים אחדות, או כאשר אתם חשים שהאבן זקוקה לטיהור, או כאשר אתם רוצים לשנות את תכנות האבן למטרה אחרת.

 
תכנות האבן למטרת תקשור
טהרו את המקום שבו אתם יושבים על ידי הדלקת נר או קטורת.
החזיקו את האבן המטוהרת בידכם הקולטת (היד הפחות דומיננטית שלכם).
נשמו כמה נשימות עמוקות, היכנסו להרפיה.
התמקדו בכדור אור מעל לראשכם, דמיינו זרם של קרני אור נובע מכדור האור, וטהרו את שדה האנרגיה שלכם על ידי שטיפה אנרגטית באמצעות קרני האור. 
ציינו עבור מי אתם מייעדים את התקשור, ונסחו את מטרת התקשור.
תוכלו לתכנת את האבן לכל מטרה. שימו את האבן מול העין השלישית, וחזרו שלוש פעמים, בקול שקט או במחשבה תוך התכוונות מלאה, על המטרה שעבורה אתם מייעדים את האבן.

 

לקוח מהספר:תקשור בעשרה שיעורים   כל הזכויות שמורות © 

לרכישת הספר בהנחה בקנייה מאובטחת > לחצו > סל הקניות

קורס תקשור >> כל אחד יכול לתקשר  

 

 

cheap air max|cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans|wholesale jewelry china|wholesale cheap jerseys